Warszawa – Norymberga – Warszawa

WYJAZDY DO NIEMIEC z Warszawy do Norymberga:

NIEDZIELE, godz. 7 – 8

CZWARTKI, godz. 7 – 8

WYJAZDY DO POLSKI z Norymberga do Warszawy:

PONIEDZIAŁKI, godz. 17:30 – 19:30

PIĄTKI, godz. 17:30 – 19:30

Organizujemy przewozy do Niemiec na trasie Warszawa – Norymberga – Warszawa.

Wyjazd z Warszawy, przez Łódź, Sieradz, Wrocław, Zgorzelec, Hof do Norymbergi i Monachium, oraz z Monachium, przez Ingolstadt i Norymbergę lub Regensburg i dalej przez Hof, Zgorzelec, Wrocław, Sieradz, Łódź do Warszawy.

Wjeżdżamy tylko do miast, w których wsiadają lub wysiadają pasażerowie (nigdy do wszystkich). Transport do Niemiec odbywa się bez przesiadek – jednym busem jedzie się od początku do końca trasy. Dzięki temu podróż przebiega sprawnie i w komfortowych warunkach. Nasze busy do Norymbergi mają pełne ubezpieczenie, w tym ubezpieczenie autocasco i assistance w całej UE. Oferujemy również transport przesyłek do wybranych miast w Niemczech. Przejazd organizowany przez naszą firmę na trasie Warszawa-Norymberga jest realizowany samochodami Renault Trafic, wyposażonymi w dwustrefową klimatyzację.

Czas trwania podróży z Warszawy do Norymbergi 9 – 13 godzin.

Zobacz standardową trasę przejazdu:

Terminy przejazdów z przybliżoną godziną wyjazdu z Warszawy i Monachium są zamieszczone w zakładce BUS Warszawa – Monachium. Dokładną godzinę określimy przy telefonicznym potwierdzeniu wyjazdu.

Wystawiamy faktury VAT, po wcześniejszym kontakcie i podaniu danych nabywcy.

Rezerwacje przejazdów można robić telefonicznie / SMS ( +48 602702885 lub +49 15732032357 ) lub e-mailem: docelu.as@gmail.com

Rezerwacje SMS można wysyłać o każdej porze. Potwierdzenie wyślemy niezwłocznie lub następnego dnia, biorąc pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Zobacz wszystkie nasze stałe trasy.

Serdecznie zapraszamy