Busy Warszawa – Monachium (i cała Bawaria ) – Warszawa

PRZEJAZDY DO NIEMIEC z Warszawy do Monachium:

NIEDZIELE, godz. 7 – 8

CZWARTKI, godz. 7 – 8

PRZEJAZDY DO POLSKI z Monachium do Warszawy:

PONIEDZIAŁKI, godz. 16 – 18

PIĄTKI, godz. 16 – 18

Organizujemy transport osób na trasie Warszawa-Monachium i z powrotem do Polski na stałej trasie Warszawa – Monachium – Warszawa przez Łódź, Wrocław i Zgorzelec.

Na życzenie przewozimy również paczki, a także zapewniamy transport w czasie przeprowadzek.

Na zlecenie możemy przewieźć grupy do 8 osób do dowolnego miejsca w Polsce i Europie.

Nasza flota busów na trasie Warszawa-Monachium złożona jest z odpowiednio przystosowanych pojazdów. Zapewniamy komfortowe warunki przewozu dla wszystkich pasażerów, oraz odpowiednio dużą przestrzeń transportową dla Państwa bagażu. Nasze pojazdy posiadają przyciemniane szyby, klimatyzację, instalację elektryczną 220V oraz lodówkę- wszystko po to, aby podróż przebiegała w jak najlepszych warunkach.

Transport odbywa się bez przesiadek, nasze busy do Monachium zatrzymują się jedynie w miejscach odbioru lub wysiadki pasażerów, przez co sama podróż przebiega bardzo sprawnie i bez zbędnego oczekiwania. Oznacza to, że podobnie jak taxi możemy zabrać pasażerów bezpośrednio z umówionego miejsca (np. spod domu) w Polsce i zawieźć pod wskazany adres w Niemczech. DOCELU obsługuje stałą trasę Warszawa – Monachium – Warszawa.

W ramach tej trasy obsługujemy teren woj. mazowieckiego i łódzkiego w Polsce oraz teren Bawarii w Niemczech. Wyjazd z Warszawy, przez Łódź, Wrocław, Zgorzelec, Hof do Norymbergi i Monachium, oraz z Monachium, przez Ingolstadt i Norymbergę lub Regensburg i dalej przez Hof, Zgorzelec, Wrocław, Łódź do Warszawy.

Zobacz standardową trasę na mapie poniżej:

Obsługiwane tereny:

obszary mazowieckie - Bawaria

Żeby zarezerwować miejsca w busie do Niemiec na trasie Warszawa – Monachium lub uzyskać dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Zobacz wszystkie nasze stałe trasy.

Serdecznie zapraszamy