Warszawa – Augsburg – Warszawa

WYJAZDY DO NIEMIEC z Warszawy i Łodzi do Augsburga przez Monachium:

NIEDZIELE, godz. 7 – 8

CZWARTKI, godz. 7 – 8

WYJAZDY DO POLSKI z Augsburga przez Monachium do Łodzi Warszawy:

PONIEDZIAŁKI, godz. 15 – 17

PIĄTKI, godz. 15 – 17

Oferujemy bezpieczny i szybki transport do Niemiec, wygodnym busem na trasie Warszawa – Augsburg – Warszawa.

  • busy z Polski do Niemiec: Warszawa – Łódź – Sieradz – Wrocław – Zgorzelec – Hof – Norymberga – Monachium – Augsburg
  • bus z Niemiec do Polski: Augsburg – Monachium – Norymberga/Regensburg – Hof – Zgorzelec – Wrocław – Łódź / Warszawa

Przewozy do Niemiec są realizowane także do innych miejscowości w Bawarii. Nasze busy mogą zabrać pasażerów na terenie Polski także z innych miejscowości w woj. mazowieckim, łódzkim i dolnośląskim.

Zobacz standardową trasę przejazdu:

Nasze busy do Augsburga mają ubezpieczenie OC, autocasco i asisstance – pomoc w podróży w razie awarii/wypadku. Pasażerowie są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków. Przewozy realizujemy sprawdzoną flotą pojazdów posiadających takie udogodnienia jak klimatyzacja, przyciemnione szyby czy instalacja elektryczna 220V.

Oprócz standardowego przewozu osób realizujemy również przeprowadzki, a także oferujemy transport paczek po uprzednim ustaleniu szczegółów.

Po wcześniejszym kontakcie uzgodnimy dogodne miejsce i godzinę początku oraz końca podróży na trasie busa Warszawa-Augsburg, tak aby nasi pasażerowie byli jak najbardziej zadowoleni.

Dołożymy wszelkich starań, by zabrać Panią / Pana spod drzwi swojego domu i dowieźć pod wskazany adres o ile nie będzie to powodowało nadmiernego wydłużenia czasu podróży pozostałych pasażerów. Oznacza to że trasa przejazdu może ulec nieznacznej zmianie dostosowanej do Państwa potrzeb.

Dokładniejszą godzinę odjazdu, biorącą pod uwagę miejsce początku Pana / Pani podróży określimy podczas rozmowy tel., potwierdzającej warunki przejazdu. Dodatkowo kontaktujemy się na dzień przed wyjazdem aby ewentualnie doprecyzować godzinę wyjazdu. Na zamówionego busa „pod dom” prosimy czekać w domu. Kierowca zadzwoni do Pana / Pani na 20 – 10 min. przed przyjazdem.

Zobacz wszystkie nasze stałe trasy.

Serdecznie zapraszamy