Łódź – Monachium – Łódź

WYJAZDY DO NIEMIEC z Łodzi do Monachium:

NIEDZIELE, godz. 9 – 10

CZWARTKI, godz. 9 – 10

WYJAZDY DO POLSKI z Monachium do Łodzi:

PONIEDZIAŁKI, godz. 16 – 18

PIĄTKI, godz. 16 – 18

Busy do Niemiec wyjeżdżają z Warszawy i jadą przez Łódź, Wrocław, Zgorzelec, Norymbergę i Ingolstadt lub Regensburg do Monachium i Augsburga.

Busy z Niemiec do Łodzi i Warszawy wyjeżdżają z Augsburga i Monachium wg terminarza. Godzinę wyjazdu ze wskazanego miejsca uzgadniamy telefonicznie. Staramy się zabrać każdego pasażera spod domu i dowieźć do celu – pod wskazany adres, jednak staramy się też optymalizować ( zbytnio nie wydłużać) czas przejazdu. Na ile to możliwe zabieramy pasażerów z większości obszaru woj. mazowieckiego i łódzkiego ). Wszystkie wątpliwości w zakresie czasu jazdy wyjaśniamy telefonicznie.

Podróż odbywa się bez przesiadek na trasie. Jeden kierowca jest odpowiedzialny za pasażerów od początku do końca podróży. Na ile to możliwe robimy krótkie przystanki i jeden nieco dłuższy w Zgorzelcu ( możliwość zjedzenia ciepłego posiłku i tankowanie samochodu).

Przewozy do Niemiec realizujemy tylko pojazdami bezpiecznymi i ubezpieczonymi w pełnym zakresie, łącznie z ubezpieczeniem pasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Istnieje także możliwość wysłania przesyłki. Paczki przyjmuje kierowca na trasie przejazdu i doręcza do uzgodnionego miejsca w Bawarii. Priorytetowo traktujemy pasażerów aby nie wydłużać im czasu jazdy, jednak mimo to przesyłki trafiają do adresatów nawet w ciągu 13 godzin od chwili nadania.

Aby zarezerwować transport do Niemiec, ustalić termin i inne warunki wystarczy zadzwonić / wysłać SMS na nr w PL 602702885 w DE 015752800559 lub wysłać e-mail na docelu.as@gmail.com.

Zobacz wszystkie nasze stałe trasy.

Serdecznie zapraszamy