DOCELU - z Polski do Niemiec i z powrotem

Ekspresowe busy do Niemiec: z rejonu Warszawa, Łódź do Monachium i okolic. Bez przesiadek „pod drzwi”.

Busy do Niemiec – wykaz aktualnych przejazdów – wyruszamy z Warszawy i zabieramy pasażerów „spod drzwi” (woj. mazowieckie i łódzkie) i dowozimy BEZ PRZESIADEK pod wskazany adres w Monachium i niemal w całej Bawarii. W trasie powrotnej zabieramy pasażerów ze wskazanego adresu w Niemczech – Monachium i innych miejscowości w Bawarii a następnie dowozimy pod umówiony adres w woj. mazowieckim lub łódzkim.

obszary mazowieckie - Bawaria
Przewozy busami do Niemiec – wyjazdy z Warszawy przez Łódź do Monachium, z Możliwością dojazdu także do Rosenheim i Augsburga (dostępne wolne miejsca)

Wyjazdy z rejonu Warszawa – Łódź:

23 maja (czwartek) – godz. 6 – 8 rano BRAK WOLNYCH MIEJSC
27 maja (poniedziałek) – godz. 6 – 8 rano WOLNE MIEJSCA
30 maja (czwartek) – godz. 6 – 8 rano WOLNE MIEJSCA
3 czerwca (poniedziałek) – godz. 6 – 8 rano WOLNE MIEJSCA
6 czerwca (czwartek) – godz. 6 – 8 rano WOLNE MIEJSCA

Wyjazdy z rejonu Monachium, Augsburg, Rosenheim ewentualnie przez Norymbergę lub Landshut, Dingolfing, Regensburg (dostępne wolne miejsca):

24 maja (piątek) – godz. 16 – 19 BRAK WOLNYCH MIEJSC
28 maja (poniedziałek) – godz. 16 – 19 WOLNE MIEJSCA
 31 maja (czwartek) – godz. 16 – 19 WOLNE MIEJSCA
4 czerwca (wtorek) – godz. 16 – 19 WOLNE MIEJSCA
7 czerwca (czwartek) – godz. 16 – 19 WOLNE MIEJSCA

W późniejszych terminach:

Przejazdy z Polski do Niemiec: start w godzinach 6-8 z Warszawy w poniedziałki i czwartki.

Przejazdy z Niemiec do Polski: start z Monachium i okolic w godz. 16-19 we wtorki i piątki.

Nie jeździmy po całych Niemczech jak inne busy. Obsługujemy tylko tereny wymienione powyżej. Dzięki temu nasze busy jeżdżąc bezpiecznie są najszybszym połączeniem lądowym na trasie Warszawa – Monachium.

Aby zarezerwować bus do Niemiec lub do Polski – proszę o e-mail ( docelu.as@gmail.com ), SMS lub kontakt telefoniczny: +48602702885

Przystanki wg uzgodnień z pasażerami. W cenie biletu ubezpieczenie podróżnych na czas przejazdu. Wystawiamy faktury VAT. Na życzenie możemy zabrać dodatkowo foteliki dla dzieci. Nasze busy do Niemiec relacji Warszawa – Łódź – Monachium to najszybszy środek komunikacji na tej trasie.

Z nami dojedziesz także do innych miejscowości położonych wzdłuż trasy przejazdu a także tych położonych na południe od Monachium. W przypadku zamówienia transportu w naszej firmie dla kilku osób możesz liczyć na atrakcyjne zniżki lub dowiezienie w miejsce odległe o ponad 100 km od Monachium lub Warszawy. W przypadku zamówienia całego busa z kierowcą możemy dowieźć Państwa do dowolnego miejsca w Europie. Jesteśmy otwarci także na organizowanie wycieczek w dowolnych kierunkach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Więcej informacji można znaleźć w naszym regulaminie lub po prostu zadzwonić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *