Orientacyjny godzinowy rozkład jazdy. Godzinę wyjazdu należy uzgodnić z nami przy potwierdzaniu rezerwacji. Zjeżdżamy z autostrady jedynie do miejscowości w których oczekują nas Pasażerowie po uprzedniej rezerwacji miejsca. Nigdy nie wjeżdżamy do wszystkich nw miejscowości – max do czterech. Np jeśli wszyscy Pasażerowie wsiądą już w Warszawie to jedziemy najkrótszą drogą prosto do granicy. Przyjeżdżamy po każdego pasażera pod uzgodniony wcześniej adres, np pod dom, także jeśli znajduje się do 30 km od głównej trasy. Dzwonimy do każdego Pasażera na 15 – 30 min. przed przyjazdem.  Pamiętaj że trasa każdego naszego przejazdu jest dostosowana do adresów odbioru Pasażerów, tj za każdym razem jest inna, zatem godzina przyjazdu pod twój adres może się nieznacznie zmienić. Na dzień przed wyjazdem skontaktujemy się i potwierdzimy godzinę wyjazdu. Czekaj na swojego busa wygodnie w domu i miej przy sobie włączony telefon.
Sprawdź poniżej trasę i orientacyjne godziny wyjazdów z poszczególnych miejscowości:

Wyjazdy z Polski kierunek Warszawa – Monachium.

Poniedziałki i czwartki:

  • 8.00 Warszawa, Twój adres lub Dworzec Warszawa Zachodnia
  • 8.15 Piaseczno
  • 8.20 Pruszków
  • 8.40 Sochaczew
  • 8.50 Żyrardów
  • 9.00 Skierniewice
  • 10.30 Łódź Kaliska lub Twój adres
  • 10.45 Pabianice
  • 11.00 Zduńska Wola
  • 11.30 Sieradz
  • 11.45 Wieruszów
  • 14.00 Zgorzelec (przerwa około 30 min.)
  • 18.30 Bayreuth
  • 19.30 Norymberga
  • 19.30 Regensburg
  • 20.00 Landshut
  • 20.15 Ingolstadt
  • 20.00 Augsburg
  • 20.30 Monachium

Wyjazdy z Niemiec kierunek Monachium – Warszawa.

Wtorki i piątki:

  • 18.00 Monachium Twój adres
  • 18.30 Augsburg
  • 18.15 Ingolstadt
  • 18.30 Landshut
  • 19.00 Regensburg
  • 19.00 Norymberga
  • 20.00 Bayreuth
  • 24.00 Zgorzelec (około 30 min. przerwy)
  • 3.00 Wieruszów
  • 3.30 Sieradz
  • 3.45 Zduńska Wola
  • 4.00 Pabianice
  • 4,30 Łódź
  • 5.00 Skierniewice
  • 5.15 Żyrardów
  • 5.30 Sochaczew
  • 5.45 Pruszków
  • 6.00 Warszawa
  • 6.30 Piaseczno

Wyjazdy z Polski kierunek Warszawa- Hamburg – Rotterdam.

Wtorki i piątki:

  • 8.00 Warszawa Twój adres
  • 8.15 Piaseczno
  • 8.20 Pruszków
  • 8.40 Sochaczew
  • 8.50 Żyrardów
  • 9.00 Skierniewice
  • 10.30 Łódź
  • 10.35 Zgierz
  • 10.45 Łęczyca
  • 10.50 Uniejów
  • 11.00 Koło
  • 11.15 Konin
  • 11.30 Września
  • 11.45 Poznań
  • 13.30 Świecko (30 min. przerwa)
  • 15.30 Berlin
  • 20.00 Hamburg
  • 21.00 Kilonia
  • 21.30 Brema
  • 21.45 Oldenburg
  • 22.00 Bremenhaven
  • 22.30 Wilhelmshaven
  • 01.00 Amsterdam
  • 01.30 Haga
  • 02.00 Rotterdam

Wyjazdy z Holandii i Niemiec kierunek Rotterdam – Hamburg – Warszawa.

Wtorki i piątki:

  • 14.00 Rotterdam Twój adres
  • 14.30 Haga
  • 15.00 Amsterdam
  • 17.30 Wilhelmshaven
  • 18.00 Bremenhaven
  • 18.15 Oldenburg
  • 18.30 Brema
  • 19.00 Kilonia
  • 20.00 Hamburg
  • 00.30 Berlin
  • 01.30 Świecko (30 min. przerwa)
  • 04.30 Poznań
  • 04.45 Września
  • 05.00 Konin
  • 05.15 Koło
  • 05.20 Uniejów
  • 05.25 Łęczyca
  • 05.30 Zgierz
  • 05.35 Łódź
  • 06.10 Skierniewice
  • 07.00 Żyrardów
  • 07.10 Sochaczew
  • 07.50 Pruszków
  • 08.00 Warszawa
  • 08.30 Piaseczno