Orientacyjny godzinowy rozkład jazdy. Godzinę wyjazdu należy uzgodnić z nami przy potwierdzaniu rezerwacji. Zjeżdżamy z autostrady jedynie do miejscowości w których oczekują nas pasażerowie po uprzedniej rezerwacji miejsca. Staramy się przyjechać po każdego pasażera pod uzgodniony wcześniej adres, np pod dom. Dzwonimy do każdego pasażera na 15 – 30 min. przed przyjazdem.  Pamiętaj że trasa każdego naszego przejazdu jest dostosowana do adresów odbioru pasażerów, tj za każdym razem jest inna, zatem godzina przyjazdu pod twój adres może się zmienić nawet w ostatniej chwili. Czekaj na swojego busa wygodnie w domu i miej przy sobie włączony telefon. obszary mazowieckie - Bawaria

Wyjazdy z Polski – poniedziałki i czwartki

  • 7.30 Piaseczno
  • 8.00 Warszawa, Dworzec Warszawa Zachodnia
  • 8.20 Pruszków
  • 8.45 Żyrardów
  • 8.50 Sochaczew
  • 9.00 Skierniewice
  • 10.15 Łódź Kaliska
  • 10.45 Pabianice
  • 11.30 Zduńska Wola
  • 11.45 Sieradz
  • 12.20 Wieruszów
  • 17.30 Bayreuth
  • 18.30 Norymberga
  • 19,20 Ingolstadt
  • 20.00 Regensburg
  • 20.50 Landshut
  • 22.00 Monachium
  • 23.00 Augsburg

Wyjazdy z Niemiec: wtorki i piątki

  • 17.00 Augsburg
  • 18.00 Monachium
  • 19.00 Landshut
  • 19.50 Regensburg
  • 20.30 Ingolstadt
  • 21.30 Norymberga
  • 22.30 Bayreuth
  • 3.45 Wieruszów
  • 4.15 Sieradz
  • 4.30 Zduńska Wola
  • 5.15 Pabianice
  • 5.45 Łódź Kaliska
  • 7.00 Skierniewice
  • 7.20 Sochaczew
  • 7.30 Żyrardów
  • 7.50 Pruszków
  • 8.00 Warszawa, Dworzec Warszawa Zachodnia
  • 8.30 Piaseczno

Wybierz trasę: